SexFemale
Ikä34 years
SchoolSavonia UAS
Starting year2023
Field of studyTekniikan ala, Kuopion kampus
SpecializationRakennustekniikan Insinööri, Infrarakentaminen
Construction, Technology
Iisalmi, Juankoski, Kaavi, Keitele, Kiuruvesi, Kuopio, Lapinlahti, Leppävirta, Maaninka, Nilsiä, Pielavesi, Rautalampi, Rautavaara, Siilinjärvi, Sonkajärvi, Suonenjoki, Tervo, Tuusniemi, Varkaus, Vesanto, Vieremä
Internships, Thesis work, Part-time work, Summer work, Full-time work
Computer skillsHallitsen AutoCad Civilin, Novapointin ja Officen käytön hyvin, eniten koulun harjoitustöiden pohjalta tullella kokemuksella. Tiedonjako järjestelmistä hallitsen ADMS:n ja M-files:n kohtalaisesti
Profession related special skillsOlen suorittanut työturvallisuuskortin, tieturva 1-kortin, järjestyksenvalvoja-kortin, ajokortti B:n, varusmiespalveluksen ja tavoitteenani on kuluvan vuoden aikana suorittaa ensiapu1 ja tulityökortti.
Additional textEtsin infrarakentamisen eri alojen suunnittelija/tutkijan/asiantuntijan tehtäviä. Omia kiinnostuksiani alalla ovat geo-, maa-, tie-, katu-, väylä-,rata- ja siltarakentamisen alat. Olen suorittanu opinnoistani 160 op ja ensi vuodelle olisi enää parit kurssit ja opinnäytetyö jäljellä, johon otan aiheita vastaan. Minusta saisi nopeasti työlle tekijän koska kokemusta työelämästä on jo reilusti takana eikä perusteita tarvitse opetella töiden lomassa. Olen työn sijainnista ja ajasta joustava, pystyn lähtemään minne päin Suomea tahansa ja työskentely eri vuorokauden aikoina onnistuu. Opin nopeasti, opettelen mielelläni kaikkea uutta ja periaatteeni on tehdä kerralla työ niin hyvin ettei tarvitse tehdä uudestaan tai korjata laajasti.
You will receive a copy of the message you sent to the student to your email.