SexMale
Ikä24 years
SchoolSavonia UAS
Starting year2020
Field of studyRakennustekniikan tutkinto-ohjelma
SpecializationInsinööri (AMK)
Construction, Technology
Iisalmi, Juankoski, Kaavi, Keitele, Kiuruvesi, Kuopio, Lapinlahti, Leppävirta, Maaninka, Nilsiä, Pielavesi, Rautalampi, Rautavaara, Siilinjärvi, Sonkajärvi, Suonenjoki, Tervo, Tuusniemi, Varkaus, Vesanto, Vieremä
Internships, Part-time work, Summer work, Full-time work
Computer skillsTekla Structures (hyvä), AutoCAD (hyvä), Officen ohjelmat (hyvä), FEMDesign3D (alkeet), Frame Analysis (alkeet), Revit (alkeet).
Profession related special skillsTyöturvallisuuskortti, C- ja C1E -ajokortit.
Additional textOlen tänä keväänä valmistuva rakennesuunnittelija, ja haenkin oman alan töihin. Olen tehnyt kesän (4kk) betonirakenteiden suunnittelua (mallinnusta) Teklalla, joten siitä on kokemusta. Mutta tietenkin olen halukas oppimaan myös puu- ja teräsrakenteista. Olen nuori (24v) ja nopea oppimaan, tykkään uusista haasteista ja sopeudun kaikkeen helposti.
You will receive a copy of the message you sent to the student to your email.