SexFemale
Ikä22 years
SchoolSavonia UAS
Starting year2022
Field of studyTietotekniikka/Savonia
SpecializationInsinööri
IT, Technology
Kuopio
Internships, Part-time work, Summer work
Computer skillsOhjelmointikielet, perusteet: C#rnOhjelmointikielet, jotka opiskelun alla ja perusteet luultavasti kesöön mennessä hallussa: Java, SQLrnOhjelmat: Microsoft Visual Studio, IntelliJ, Krita, Microsoft Office- ja Google Office- ohjelmat. (Harjoittelun alla: MySQLWorkbench, MariaDB, Cisco Packet Tracer)rnMuut: (CCNA1 suoritettu kesään mennessä)
Profession related special skillsHygieniapassi, B-ajokortti ja auto käytössä.rnSuorittamassa CCNA1 2023 keväslukukaudella.rnOhjelmistotuotanto-kurssi kevään 2023 aikana.
Additional textHei, olen Pan Tuononen! Olen avoin ja valmis oppimaan uutta. Järjestelmällisyys ja päättäväisyys ovat vahvimmat puoleni, enkä anna kömmähdyksien lannistaa minua. Olen luova ja nopea oppimaan, joten perehdyn helposti uusiinkin aiheisiin.rnrnHarrastan taiteita ja musiikkia: Piirrän, maalaan, soitan pianoa ja kitaraa sekä laulan. Nautin erityisesti asioista, joissa voin käyttää käsiäni ja teen usein käsityöprojekteja. Lisäksi pelaan video- ja lautapelejä mieluusti.rnrnKokemusta löytyy asiakaspalvelualalta Alkosta, mutta pärjään mainiosti muunlaisissa olosuhteissakin!
You will receive a copy of the message you sent to the student to your email.